Fedor Frešo spomienkový koncert II.

Fedor Frešo spomienkový koncert II.

Dátum: 12. januára 2020
Miesto: Majestic Music Club, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
12
Jan 2020
19:00
Fedor Frešo spomienkový koncert II.
Majestic Music Club

Bratislava

Popis podujatia

Druhý spomienkový koncert spojený s odovzdávanim ceny Fedora Freša sa volá Piesne z Kolovrátku. Je pomenovaný podľa rovnomennej pesničky, z druhého albumu skupiny Collegium musicum Konvergencie z roku 1971.

Legendárny hudobník Fedor Frešo žil pre hudbu a s hudbou. Bol jedným z najvýznamnejších československých basgitaristov a producentov. Nedá sa však nespomenúť, že bol aj spevákom. Spolupracoval s najznámejšími slovenskými interpretmi, ako napríklad: The Soulmen, Fermata, Collegium musicum a Prúdy. Na koncerte vám odznejú pesničky najmä z posledných dvoch uvedených skupín. Tie zahrajú skvelí hudobníci aby vzdali hold Fedorovej tvorbe, kvalitnej hudbe a potešili ucho poslucháčov.

Cena Fedora Freša bola prvý krát udelená v roku 2018 na prvom spomienkovom koncerte v Ateliéri Babylon. Jej laureátom sa stal Jozef Barina, ktorý vystúpi aj 12. januára so svojou kapelou Meditation Four.

Účinkujúci:

Pavol Hammel, František Griglák, Fedor Frešo j.r., Vladislav Šarišský, Igor Skovay, Peter  Preložník,

Hostia: Ľudovít Čufo Nosko, Marcel Palonder

Jozef Barina Meditation Four

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top