FestLand_2019

FestLand_2019

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vitajte vo festivalovej krajine FestLand_2019

FestLand_2019 je novovznikajúci jednodňový festival, ktorý sa bude konať v nádhernom prostredí Seneckého amfiteátra. FestLand_2019 sa chce zamerať na slovenských interpretov. FestLand_2019 je spojený aj s ochutnávkou toho najlepšieho StreetFood-u, ktorý sa bude konať pred bránami amfiteátra. Príďte si aj vy po tie najkrajšie hudobné a kulinárske zážitky do festivalovej krajiny FestLand_2019.

LineUp FestLand_2019:

Bad Karma Boy/ je slovenská alternatívnorocková hudobná skupina pôsobiaca od roku 2013. Žánrovo sa pohybujúca na rozmedzí indie popu, indie rocku a do istej miery aj folku. Kapela bola niekoľkokrát nominovaná na Radio_Head_Awards.

Ultrazvuk( Vec a Tono S.)/ sú dvaja majstri svojho remesla. Vec a Tono S., ktor sa rozhodli dať hlavy dokopy a predstavia vám kvalitné tracky plné slovných hračiek a svojského humoru.

Billy Barman/ je slovenská alternatívna kapela. Skupina počas pôsobenia získala 5 víťazstiev vo viacerých kategóriach Radio_Head_Awards od Rádia_FM. Počnúc nováčikom roka, až k oceneniu singel roka 2015, ktorým sa stala pieseň Mladým chýba vojna.



Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top