Detail info
Close

Festival ružových vín a jahôd 2014 / Nitra

Festival ružových vín a jahôd 2014 / Nitra

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 21.6. 2014 od 13:00 do 21:00 hodiny
Miesto konania/Place of event: Ponitrianske múzeum a priľahlé reštaurácie, bary a kaviarne v centre mesta Nitra
Cena/Price: 10€ pre prvých 100 účastníkov festivalu (lístky v tejto cene sú k dispozícii od 30.mája do 2.júna). Od 2. Júna sa budú lístky predávať v cene 12€ a v deň festivalu 21.júna, na mieste jeho konania budú v cene 15€.

Popis/Description:

V poradí už VI. ročník jedinečnej prehliadky ružových vín, ktorá je spojená s jahodami prináša do starobylého mesta pod Zoborom osviežujúci vánok v podobe prehliadky úspešných vín a malých rodinných vinárstiev. Je to jediný festival, ktorého zmyslom je oslava prichádzajúceho leta a s ním spájaných aktivít, ako je dovolenka, stretnutie s priateľmi, grilovanie a záhradné slávnosti na ktorých nikdy nesmie chýbať dobré jedlo, víno, ovocie a skvelá hudba.

Predstavíme Vám ružové víno, jeho rozmanité farby, nenapodobiteľné chute a neopakovateľné vône, ktoré Vám budú podávať ich tvorcovia – vinári. Každý kto prijme naše pozvanie na Festival sa stane súčasťou komunity milovníkov vín a ich tvorcov - vinárov, ktorí sa na tomto podujatí podieľajú.

Na festivale sa predstaví 25 vinárov a viac ako 250 vín. Sprievodný program:
•Coffee Market | Alternatívna príprava kávy | Predaj kávy
•Farebný trh | hand made | jahody
•Nitrianska mestská liga Late Art Jam
•Veľa dobrej Hudby

Poznámka: zakúpený lístok je voucher, ktorý je nutné vymeniť za vínny pas dňa 21.júna 2014 od 12:00 hod v budove Ponitrianskeho múzea na Štefánikovej triede č.1.  Pas obsahuje zoznam prevádzok a umiestnenie vinárov, taštičku a degustačný pohár.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top