GIPSY ČAVE

GIPSY ČAVE

Dátum: 7. decembra 2018 - 7. júna 2019
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Piatok
7
Dec 2018
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
GIPSY ČAVE
Piatok
1
Feb 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
GIPSY ČAVE
Piatok
7
Jún 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
GIPSY ČAVE

Popis podujatia

Najväčšie hity od GIPSY ČAVE zaznejú už po niekoľký krát u nás v clube Hron. Ich vlastná tvorba, už známych hitov, vás roztancuje, aj keď nebudete chcieť. Toto skvelé duo dvoch mladých chlapcov vás nenechá sedieť už 7.6.2019 od 21.00 hod, tak si rezervujte najlepšie miesta.
Do skorého rána vás ešte bude sprevádzať DJ.

Dátum : 7.6.2019
Čas : 21.00 hod
Vstupné : 7€ predpredaj
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top