Golfový kurz

Golfový kurz

Dátum: Golf 2x45 min. lekcia s trénerom - víkend
Miesto: Hotel AGATKA****, Bratislava Chorvátsky Grob

Vstupenky

Golfový kurz
Golf 2x45 min. lekcia s trénerom - víkend
Hotel AGATKA****, Bratislava

Chorvátsky Grob

Golfový kurz
Golf 2x45 min. lekcia s trénerom - týždeň
Hotel AGATKA****, Bratislava

Chorvátsky Grob

Golfový kurz
Golf 10 lekcií
Hotel AGATKA****, Bratislava

Chorvátsky Grob

Popis podujatia

Golfový areál pri Hoteli AGATKA Bratislava na Čiernej Vode pri Bratislave, na okraji prírodnej rezervácie Šúrsky prales, iba 10 minút od centra Bratislavy, ponúka ideálne podmienky na výučbu a tréning golfovej hry pre individuálnych klientov aj skupiny.

Ihrisko
V golfovom areáli je Vám 7 dní v týždni k dispozícii 9-jamkové akademické business ihrisko s výhľadom na Malé Karpaty, ktoré sa nachádza priamo na nádvorí hotela. Ihrisko je znormované s možnosťou úpravy HCP 37-54. Dĺžky jednotlivých jamiek sú kratšie než na klasických veľkých ihriskách, no pre tréning techniky a pravidiel sú ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých – prekvapia Vás pieskové bunkre, vodné prekážky či biotop.

Po zakúpení vstupenky v sieti Ticketportal sa doporučuje rezervovať si termín na www.hotelagatka.sk alebo na tel. čísle +421 911 909 550 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Golfový kurz
picture Golfový kurz

Na mape

Top