HANA LOUNOVÁ - Pár Iluzí

HANA LOUNOVÁ - Pár Iluzí

Dátum: 7. apríla 2016
Miesto: V-klub / Národné osvetové centrum, Bratislava
Adresa: Nám. SNP č. 12, Bratislava
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Štvrtok
7
Apr 2016
17:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
HANA LOUNOVÁ - Pár Iluzí

Popis podujatia

Dátum/Date: 07.04.2016 o 17.30 h
Miesto konania/Place of event: V-klub / Národné osvetové centrum, Nám. SNP 12, BRATISLAVA


Popis/Description:

Koncert Hany Lounovej a kapely Idefix Band spojený s krstom jej nového CD - Pár Iluzí je jedinečné podujatie, v ktorom sa predstaví unikátne spojenie hudobných žánrov, vďaka skvelým hosťom, ktorých si Hanka na svoj koncert pozvala.

Hana Lounová je popredná česká country speváčka, ktorá pôsobila ako speváčka v legendárnej skupine Schovanky. Neskôr ako sólistka spolupracovala s mnohými zahraničnými a českými umelcami ako napríklad Nancy Parton, Francesko Napoli, Dave Lee Howard, Boney M, Karel Gott, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Michal Tučný, Karel Zich,  Tomáš Klus, Karel Černoch, Pavel Bobek a ďalší.

Ako hostia v programe vystúpia:
legenda českej hudobnej scény VIKTOR SODOMA
popredný slovenský country spevák ALLAN MIKUŠEK
česká country speváčka HANA HORECKÁ
komorný orchester THE LADIES ENSEMBLE, ktorý predvedie unikátne spojenie sláčikových nástrojov a populárnej hudby so speváckym doprovodom muzikálových hviezd ANDREI GABRIŠOVEJ, ROMANY ORLICKEJ a hudobným prekvapením v podaní ADAMA HUDECA, člena skupiny GrooveHub.

Nevšedný hudobný zážitok bude pre umocnenie emócií ukončený malým občerstvením a čašou vína, počas ktorého prebehne autogramiáda účinkujúcich.

Vstupné/Entry: 7,00 EUR - voľné sedenie
Zľavy/Discounts: dôchodcovia, študenti, ZŤP: 5,00 EURTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture HANA LOUNOVÁ - Pár Iluzí

Na mape

Top