Detail info
Close

HC 05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves

HC 05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Štvrťfinále play-off sezóny 2023/2024 je tu a proti banskobystrickým baranom sa postavia hokejisti spod Spišského hradu. Po minuloročnom vyradení im banskobystričania majú čo vracať a vy sa tak môžete tešiť na nervydrásajúce súboje plné toho najlepšieho slovenského hokeja.

Vychutnajte si výkony domácich baranov na ľade v Tipsport aréne

Fanúšikovia sa môžu tešiť na zážitok v podobe vysokého komfortu, moderného zvuku a osvetlenia, ale predovšetkým na digitálnu LED kocku, LED obrazovky umiestnené na chodbách štadión, zaujímavé súťaže a zaručene skvelú, hokejovú atmosféru.

Výhľad z vybraných miest si môžete pozrieť vo virtuálnej prehladke tu:
Sektor A

Sektor B
Sektor C

Upozorňujeme, že ceny lístkov v deň zápasu online aj na pokladni (mimo zliav) budú pre sektory:
A1/A4 + C1/C4 + B - 18€
A2/3 + C2/C3 - 20€

Prémiové VIP Club sedenie za domácou bránkou

VIP Club sedenie na zápasy play-off nie je v predaji.

Zľavnené vstupenky:

ISIC, deti do 15 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov, ZŤP - si bude na pokladni v stredu (20.3) v čase od 16:00-18:00 a v deň zápasu a to v za nezmenenú cenu (12€ a 14€) a s príslušným zľavneným preukazom. Upozorňujeme, že počet detských vstupeniek je ale obmedzený a v deň zápasu bude len dopredaj voľných miest z online predaja za rovnakú, nezmenenú cenu (12 € a 14 €).

Pokladňa je otvorená 2 hodiny pred začiatkom stretnutia. Zároveň žiadame všetkých návštevníkov o dodržiavanie organizačného a návštevného poriadku. Vstup na tribúny je možný 1 hodinu pred začiatkom stretnutia. Vstupenky nie je potrebné tlačiť, postačí mať ich v elektronickej podobe.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top