Detail info
Close

HC SLOVAN Bratislava vs HK DUKLA Trenčín

HC SLOVAN Bratislava vs HK DUKLA Trenčín

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V poradí už štvrtý vzájomný zápas odvekých rivalov v tejto sezóne zároveň ukončí regionálne vianočné kolá. Slovan ešte nad Trenčínom v tejto sezóne nevyhral, doma podľahol 2:3sn a v Trenčíne sa mu zápas absolútne nevydaril (1:5). “Vojaci” podobne ako Slovan v priebehu sezóny menili trénera (Dömeho vystriedal dovtedajší športový riaditeľ Branko Radivojevič) a s ním prišiel aj mierny posun v tabuľke na priebežné 9. miesto s trojbodovým náskokom pred Slovanom. Najproduktívnejším hráčom hostí je Scott Conway s 24 bodmi, najlepším strelcom švédsky útočník Tor Eriksson Imo s 12 gólmi. 

Zľavy:

  • Deti vo veku 6 až 15 rokov
  • Držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Skupinové zľavy: 10 % (10 až 20 ľudí), 20 % (21 až 49 ľudí), 25 % (50 a viac ľudí)
  • Deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.


Hostia:

Fanúšikom hosťujúceho tímu, ktorí chcú aktívne povzbudzovať svoje mužstvo, odporúčame kúpu vstupeniek v sektore B11 vpravo od schodov.

VIP:

V prípade záujmu o prémiové VIP vstupenky kliknite na mape hľadiska do sektoru C29. Zápasová VIP vstupenka stojí 130,- eur vrátane večere vo forme bufetových stolov a nápojov počas zápasu.

Upozornenie:

Využitie zľavnených zápasových vstupeniek je možné iba na základe predloženia príslušných dokladov a preukazov. Signalizačné zariadenie na turniketoch na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu upozorňuje obsluhu v prípade použitia zľavnených zápasových vstupeniek (deti 6-15, ZŤP/ZŤP-S, ISIC, ITIC, EURO26). Ak bude na vstupe do arény pristihnutá osoba, ktorá nie je oprávnená využívať danú zľavnenú zápasovú vstupenku, nebude jej umožnený vstup do haly a obsluha turniketu, resp. usporiadateľská služba je oprávnená dot


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top