HUDOBNÉ FOAJÉ Igora Šimega No. 5

HUDOBNÉ FOAJÉ Igora Šimega No. 5

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto : Klub Za zrkadlom Domu kultúry Zrkadlový háj , 27.09.2018 o 19:00 h.

 

HUDOBNÉ FOAJÉ Igora Šimega No.5

 

Všestranný herec, spevák a šansoniér Igor ŠIMEG v piatom vydaní tohto programu privíta herečku a speváčku Janu  LIESKOVSKÚ, speváka a klavíristu Mareka KUTNÁRA, spisovateľa Ľuba OLACHA, klaviristku Petru GÉCIOVÚ a módneho a kostýmového dizajnéra Borisa HANEČKU.

 

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - HUDOBNÉ FOAJÉ Igora Šimega No. 5 - 27.9.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie HUDOBNÉ FOAJÉ Igora Šimega No. 5, ktoré sa malo konať dňa 27.9.2018 o 19:00 hod. v DK Zrkadlový háj, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top