HU:MANIZATION 2021 - OpenAir

HU:MANIZATION 2021 - OpenAir

Dátum: 23. júla 2021
Miesto: eXtreme Park, Žilina
Adresa: Cesta na Mojš 1375 , Žilina
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Piatok
23
Júl 2021
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
HU:MANIZATION 2021 - OpenAir
eXtreme Park

Žilina

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!
 
 Leto je tu, protipandemické opatrenia sa uvoľňujú a to znamená, že sa blíži nekompromisná otváračka leta HU:MANIZATION 2021. 
Už 5. ročník nabitej plážovej párty pod holým nebom, kde spolu otvoríme leto vo veľkom štýle. 
Máme pre Vás nachystané viaceré novinky na ktoré sa môžete tešiť. Preto neváhaj a kúp si lístok čím skôr za úvodnú cenu, aká neskôr už nebude. 
❗️ Vzhľadom na situáciu - obmedzená kapacita podujatia 1000 ľudí. ❗️
★ Stage ★ Piesok ★ Namakaný sound & light ★ Led obrazovky a mnoho iného ★
 
 
KDE A KEDY 
➥ eXtreme park Žilina
➥ 23. Júl 2021 - piatok
➥ START - 21:00
 
🎧 LINE UP 🎧
➥ FRICKObrothers
➥ Deval
➥ Drozďo & Demex
➥ Stanley White
 
🎟 BASIC VSTUPENKY 🎟
➥ 1. VLNA - 8€ - ❌ VYPREDANÉ
➥ 2. VLNA - 10€ - ❌ VYPREDANÉ
➥ 3. VLNA - 12€ - ❌ VYPREDANÉ
➥ 4. VLNA - 15€ - ✅ SPUSTENÁ
➥ VSTUP NA MIESTE - 15€
 
🎫 VIP VSTUPENKY A VIP STOLY 🎫
🎫 VIP vstupenka - 20€ predpredaj (25€ na mieste)
➥ piesková pláž
➥ VIP zóna
🎫 VIP stôl pre 4 osoby - 140€
➥ obsluha pri stole
➥ piesková pláž
➥ VIP zóna
➥ 4x VIP vstupenka
➥ 0,5l fľaša Finlandie a 4x RedBull
🎫 VIP stôl pre 6 osôb - 210€
➥ obsluha pri stole
➥ piesková pláž
➥ VIP zóna
➥ 6x VIP vstupenka
➥ 0,7l fľaša Finlandie a 6x RedBull
🎫 VIP stôl pre 8 osôb - 280€
➥ obsluha pri stole
➥ piesková pláž
➥ VIP zóna
➥ 8x VIP vstupenka
➥ 1,0l fľaša Finlandie a 8x RedBull
 
 
FOTOREPORT A AFTERMOVIE Z POSLEDNÉHO ROČNÍKA 
➥ FOTO
➥ VIDEO
Tešíme sa na Vás a nezabudnite - čakajte nečakané!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - HU:MANIZATION 2021 - OpenAir - 2.7.2021 o 21:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie HU:MANIZATION 2021 - OpenAir, ktoré sa malo konať dňa 2.7.2021 o 21:00 hod. v eXtreme Park, Žilina, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 23.7.2021 o 21:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 9.7.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 9.7.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 9.7.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 9.7.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 9.7.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 9.7.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 9.7.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 9.7.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top