Detail info
Close

HVIEZDNY DOPROVOD – ŠK SLOVAN BRATISLAVA vs FC STRUGA

HVIEZDNY DOPROVOD – ŠK SLOVAN BRATISLAVA vs FC STRUGA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

HVIEZDNY DOPROVOD - Vyprevádzanie hráčov na zápas ŠK SLOVAN BRATISLAVA vs FC STRUGA, 10.07.2024 o 19:00 hod.

Exkluzívna možnosť pre vaše deti teda pokračuje! Využite možnosť, aby vaše deti boli súčasťou Hviezdneho doprovodu a odprevádzali hráčov oboch mužstiev na atraktívny zápas ŠK Slovan Bratislava – FC Struga, ktorý sa odohrá v stredu 10.07.2024 o 19:00 na Tehelnom poli.

Hráči oboch tímov a rozhodcovská trojica tohto zápasu sú pripravení prijať podporu z vašich radov a vyjsť spolu s vami na hraciu plochu. Neváhajte a zakúpte si jeden z troch možných balíčkov Hviezdneho doprovodu:

Balík BASIC - v cene iba 39,-€ obsahuje:
Viac informácii: TU

Balík PRÉMIUM - v cene iba 99,-€ obsahuje:
Viac informácii: TU

Balík VIP - v cene iba 399,-€ obsahuje:
Viac informácii: TU

Organizačné pokyny k HVIEZDNEMU DOPROVODU – Vyprevádzanie hráčov ŠK SLOVAN BRATISLAVA vs FC STRUGA, 10.07.2024 o 19:00 hod.

Zraz: Z dôvodu prezlečenia dieťaťa je potrebné sa dostaviť s dieťaťom 10.07.2024 o 17:45 hod. k vstupu do VIP štadióna Tehelné pole (od NTC tenisová hala / PEUGEOT aréna - Príkopova 6, 831 03 Bratislava), kde ich bude čakať pracovníčka Slovana Bratislava, ktorá si deti prevezme do šatní). Začiatok zápasu je o 19:00 hod. Pri preberaní detí, si poznačíme miesto vstupenky a detí Vám donesieme cca. v 15. minúte.

Športová vystroj dieťaťa: Slovan zabezpečí tričko, trenky, štucky. Deti potrebujú mať so sebou futbalovú obuv (môžu byť aj tenisky).

Špeciálne tričko „majstrovské tričko“ zostane deťom na pamiatku, trenky a štucky odovzdávajú naspäť.

Deti si môžu zobrať so sebou vodu a poprípade pribaliť nejaké jedlo, v prípade zlého počasia oblečte deťom aj termoprádlo, na ktoré sa budú obliekať veci na vyvádzanie.

V prípade choroby dieťaťa môžete nahradiť dieťa druhým dieťaťom, avšak je potrebné nás kontaktovať e-mailom na deti@skslovan.com a to najneskôr 48 hodín pred začiatkom zápasu.

Ak by nastala komplikácia s účasťou, meškaním alebo iným problémom a to menej ako 48 hodín do zápasu, treba nás ihneď telefonicky kontaktovať na tel.: 0905871334.

Dôležité upozornenie:

v prípade ak nebudú splnené vopred stanovené a uvedené podmienky (vek dieťaťa od 6 do 12 rokov a max. výška do 140 cm) budeme nútení dieťa neprevziať a to bez nároku na vrátenie platby za Hviezdny doprovod. Informujeme Vás, že negarantujeme, že Vaše dieťa bude vyprevádzať hociktorého hráča Slovana. Priradenie detí k jednotlivým hráčom bude náhodné (žrebovanie, losovanie...).


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top