Detail info
Close

Hauser - Rebel with a cello

Hauser - Rebel with a cello

Dátum: 24. júla 2024
Miesto: Amfiteáter Nitra
Adresa: Dolnozoborská 18, Nitra

Vstupenky

Streda
24
Júl 2024
20:00
Hauser - Rebel with a cello

Popis podujatia

NAJLEPŠÍ VIOLONČELISTA
NA SVETE VYSTÚPI V NITRE
Vypredáva arény po celom svete a teraz mieri na Slovensko!
Bad boy medzi inštrumentalistami a zakladajúci člen 2Cellos, známy jednoducho ako HAUSER, vystúpi v rámci svojho prvého sólového turné „Rebel with a Cello“ v Nitre.

Nabitý energiou a úspechom z megaúspešného turné v roku 2023, prináša tento špičkový violončelista a vizuálny umelec dokonalú hudobnú prehliadku – svoju osobitú show, v ktorej nebude chýbať romantický a duchaplný zvuk, Hauserov nenapodobiteľný štýl hrania a pyrotechnika.

Hudobný “bad boy” a romantik – tak Hausera poznajú jeho fanúšikovia, a to predovšetkým prostredníctvom dychberúcich videí, ako je napríklad nesmierne populárny „Beach Party” alebo snový vizuálny koncept „Alone Together”. HAUSER-ovo turné „Rebel with a cello” predstavuje tretie dejstvo rockového a rytmického retra, ktoré prechádza do moderných celosvetovo známych tanečných skladieb z jeho nového sólového albumu „The Player”.


ZATANCUJTE SI S NÍM
A PODĽAHNITE JEHO PODMANIVÉMU KÚZLU.

Úspech HAUSERA siaha ďaleko za hranice miliónov followerov na YouTube, Facebooku a Instagrame, kde má obrovskú fanúšikovskú základňu, ktorá sa neustále rozrastá. Na konte má tiež miliardy audio streamov a prezretí videí naprieč platformami a sociálnymi sieťami. Chorvátsky violončelista je fenomén, ktorý je virtuóz a zároveň neodolateľný a živočíšny performer.

Pre HAUSEROVÝCH fanúšikov môže ísť jednoducho o jeho schopnosť zjednotiť generácie milovníkov hudby.

HAUSER, NAŽIVO. REBEL WITH A CELLO.
CELOSVETOVÉ TURNÉ.

Vozičkar + doprovod 65e (20+45)
Vozickarom s doprovodom bude umožnený vstup strednou branou cez Silver zonu 20 minut pred ostatnýmiTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Hauser - Rebel with a cello
picture Hauser - Rebel with a cello
picture Hauser - Rebel with a cello

Na mape

google maps
Top