INEKAFE - LETO 2020 TOUR ŽILINA

INEKAFE - LETO 2020 TOUR ŽILINA

Dátum: 17. júla 2020
Miesto: Areál Tennis Point, Žilina

Vstupenky

Piatok
17
Júl 2020
18:00
INEKAFE - LETO 2020 TOUR ŽILINA

Popis podujatia

Skupina INEKAFE vyráža na svoje letné turné. Jeden z koncertov skupina odohrá na tenisových dvorcoch 17.7. v Tennis Pointe Žilina.

Hosťami koncertu budú kapela REUNION a kapela SCREEN. Začiatok koncertu je od 18:00. Vstup do areálu od 17:30.

POZOR, POČET VSTUPENIEK JE OBMEDZENÝ!!!

INEKAFE počas celej svojej 25-ročnej histórie (1995 – 2020) vydali 13 hudobných nosičov (7 radových albumov, v prvopočiatkoch ešte 2 demo albumy, ktoré neskôr vyšli ako 1 oficiálny album, 2 výberové best of albumy a 1 DVD) v niekoľko stotisícových nákladoch. Do éteru vypustili doteraz presne 35 singlov, pričom zatiaľ posledným je skladba Ruleta z mája tohto roku. Ich chytľavé pesničky ako Ráno, Ružová záhrada, Ďakujeme Vám, Úspešne zapojení, Vianoce, Špinavé objatie, 090x, Kašovité jedlá, Právo na šťastie, Spomienky na budúcnosť a desiatky ďalších si spievajú už dve generácie ľudí a dlhodobo patria k headlinerom akýchkoľvek podujatí…

INEKAFE hrá v zložení: Vratko Rohoň – spev, gitara / Vlado Bis – basgitara, vokály / Jozef “Dodo” Praženec – bicie, vokály.

Cena vstupného sa bude zvyšovať!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top