Igor Kmeťo st. + DJ Patrik Kmeťo + TANCOVAČKA

Igor Kmeťo st. + DJ Patrik Kmeťo + TANCOVAČKA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

S tohtoročným letom sme sa rozhodli rozlúčiť inak ako doteraz. TANEČNE. :-)
 
Pozývame vás preto na bašavel alebo aj open air koncert Igora Kmeťa st., ktorému bude sekundovať jeho syn DJ Patrik Kmeťo.
Vzhľadom na to, že koncert sa bude konať na terase kaviarne, ktorá sa nachádza v obytnej zóne, rozhodli sme sa vystúpenie radšej o hodinku predĺžiť, ale zase skončiť skôr – to pre nutnosť zatvoriť našu terasu o 21.00 h.

Príďte si vychutnať posledné závany leta, v ktorých, aj napriek chladnejšiemu septembrovému vzduchu, bude cítiť temperament, oheň a život.
Igor Kmeťo st. to vo štvrtok 23. septembra u nás rozvíri a roztancuje.
Príďte si to užiť s nami. 🙌🏼💓👯‍♀️👯‍♀️👯‍♀️👯‍♀️🤗💛😘

______________________________________

Na koncerte nebude možné sedieť, zakúpené vstupenky sa týkajú iba miest na státie/tancovanie.
Posedieť si a dať si drink/oddýchnuť si počas tancovačky si, samozrejme, u nás bude možné v zadnej časti terasy, predná bude určená a pripravená na tanečnú zábavu. 

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Igor Kmeťo st. + DJ Patrik Kmeťo + TANCOVAČKA

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Igor Kmeťo st. + DJ Patrik Kmeťo + TANCOVAČKA - 23.9.2021 o 17:45 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že podujatie Igor Kmeťo st. + DJ Patrik Kmeťo + TANCOVAČKA, ktoré sa malo konať dňa 23.9.2021 o 17:45 hod. v Monsters Cafe and Bar, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top