Ilustrovaná talkshow PIATECEZDEVIATE

Ilustrovaná talkshow PIATECEZDEVIATE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Priatelia, sme späť na novej inšpiratívnej vlne talkshow Piatecezdeviate, na krásnom mieste Teatro Colorato!
Pýtame sa... kedy ste sa naposledy dobre nudili? Ak si nespomínate, je to úplne pochopiteľné, lebo nudiť sa v dnešnej rýchlej dobe nie je jednoduché!
V minulosti, ak niekto povedal, že sa nudí, nie vždy sa to stretlo s pochopením a väčšinou dostal nálepku lenivého človeka! Ale v súčasnosti zažíva nuda "renesenciu“! Dnes nám čas nudy vypĺňa najmä smartfón: esemeskujeme, voláme, surfujeme, pozeráme, počúvame, bezcielne scrollujeme na sociálnych sieťach.... Odborníci tvrdia, že vďaka občasnému nudeniu môžeme byť napríklad aj kreatívnejší, máme viac energie a dokonca budememe aj viac produktívnejší v práci!
Aj preto sme zvedavé, aký názor majú na tento fenomén naši hostia, ktorí sú úspešní, aktívni, mimoriadne inšpiratívny, ich práca aj hobby je ich poslaním a má to pre nich hlbší zmysel! A rozhodne sa s nimi na našej talkshow nudiť nebudeme! Dozvieme sa prečo robia to čo robia, čo ich na tom baví, či nemajú občas krízu a čo by robili ak by si museli vybrať iné povolanie....
Bude to zaujímavá a veľmi pestrá zostavička, lebo však čo môžu mať spoločné farmaceutka a zároveň bežkyňa do schodov, zanietený botanik a psychológ, ktorý priznáva že má ADHD? Možno na to spoločne prídeme a možno nám prezradia kedy sa naposledy nudili!
Naše pozvanie prijali:
Kamila Chomaničová - reprezentantka Slovenska v behu do schodov (towerunnerka) a farmaceutka
Jaromír Kučera - botanik, vedúci Oddelenia taxonómie vyšších rastlín v Botanickom ústave SAV
Radovan Kyrinovič - psychológ, ktorý sa aj vďaka osobnej skúsenosti s ADHD venuje poradenstvu deťom aj dospelým s týmto problémom!
A špeciálnym, štvrtým hosťom bude moderátorka RTVS Marta Jančkárová, ktorá aktuálne moderuje: v rozhlase reláciu Sobotné dialógy, Z prvej ruky, Emotikony, Rádiožurnál a v televízii reláciu Na tému
A keďže je naša talkshow ilustrovaná - spájame slovo a výtvarný prejav, ako vždy aj teraz bude počas nej live ilustrovať výtvarníčka Noémi Kolčáková-Szakállová a výsledkom bude jedna originálna digitálna ilustrácia, ktorá vznikne ako výsledok inšpirácie témou, hosťami, tým čo odznie, situáciami, ktoré nastanú...
MODERUJE Renáta Ďurišová
ILUSTRUJE Noémi Kolčáková-Szakállová


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Ilustrovaná talkshow PIATECEZDEVIATE
Top