Ilya Gringolts - svetový husľový virtuóz

Ilya Gringolts - svetový husľový virtuóz

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 15.10.2014 o 19.00 h.
Miesto konania/Place of event: Koncertná sieň Slovenskej Filharmónie, Bratislava

Popis/Description:

Ilya Gringolts je svetoznámy husľový virtuóz, jeden z najporozuhodnejších umelcov dnešnej doby, ktorý svojou hrou doslova očaruje publikum. Je laureátom najslávnejšej husľovej súťaže na svete -  Premio Paganini v Janove. K jeho víťazstvu na tejto súťaži sa priraďuje niekoľko ďalších prvenstiev - historický najmladší víťaz, nakoľko mal len 16 rokov a taktiež k titulu získal viacero vedľajších ocenení (najlepšia interpretácia Paganiniho skladieb, atď). V súčasnej dobe koncertuje ako sólista po celom svete v spolupráci s najvýznamnejšími orchestrami a umelcami ( Maxim Vengerov, Yuri Bashmet, Lynn Harrell, Diemut Poppen, Vladimir Mendelssohn, Itamar Golan).
Ilya Gringolts koncertne vystupuje na slávnych husliach "ex-Kiesewetter" z dielne A. Stradivariho.

Koncert sa koná v rámci vzdelávacieho projektu Majstrovských kurzov svetových virtuózov v Bratislave, ktoré sú organizované Komorným orchestrom Sinfonietta Bratislava.

Viac informácií na www.sinfonietta.sk

Vstupné/Entry: Prízemie 5 €, / sedenie na miesta
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy



Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top