JELEN

JELEN

Dátum: 4. apríla 2019
Miesto: Ateliér Babylon, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
4
Apr 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
JELEN
Ateliér Babylon

Bratislava

Popis podujatia

Akustická kapela Jelen si získava srdcia fanúšikov kombináciou popu, poézie a ľudovosti a do povedomia sa dostala so skladbou Magdaléna. Trio tvorí Jindra Polák (spev, gitara, banjo, dobro, harmonika), Martin Kasal (husle, klavír, mandolína) a Ondřej Málek (basa, bicie, perkusia).

Debutý album Světlo ve tmě produkoval Martin Ledvina a ten uspel u fanúšikov aj u kritikov. Po veľkom úspechu koncertovali Jeleni na festivaloch a mali spoločné turné s kapelou Divokej Bill. Boli nominovaní v ankete Český slavík ako objav roka. U slovenských fanúšikov zabodovali skladbou Co bylo dál? v spolupráci s Janou Kirschner, ktorá sa v Čechách vyšplhala na vrchol hudobného rebríčka.
V januári vydali reedíciu debutového albumu, keďže prvá várka sa beznádejne vypredala. Získali ocenenie od Akademie populární hudby Anděl a stali sa tak objavom roka 2014. Jelen bude koncertovať aj v Bratislave – 4. apríla si ich môžete vychutnať v Ateliéri Babylon.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture JELEN
picture JELEN

Na mape

Top