Detail info
Close

Janek Ledecký na zámku

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK
Janek Ledecký na zámku

Dátum: 13. augusta 2024
Miesto: Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
Adresa: Mladoboleslavská 5, Pezinok

Vstupenky

Utorok
13
Aug 2024
20:00
Janek Ledecký na zámku

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

JANEK LEDECKÝ na zámku
13.08.2024 / 20:00

Janek Ledecký je jednou z najznámejších Českých hudobných hviezd. Prvýkrát si získal pozornosť publika ako frontman rockovej kapely Žentour. Tá vydala svoj prvý album Žentour 001 v roku 1987.

V roku 1992 sa Janek vydáva na samostatnú dráhu. Jeho prvý sólový album „Na ptáky sme krátky“ bol natoľko úspešný, že sa stal skutočnou megahviezdou šoubiznisu. Jankovo druhý album „Práve teď“, vyšiel v roku 1993, zatiaľ čo účinkoval v hlavnej úlohe muzikálu „Pena dní“ na doskách Divadla ABC v Prahe. V máji roku 1994 bol tento album ocenený zlatou doskou. Na jeseň toho istého roku vyšiel jeho tretí živý album „Jenom tak“

Počas dvoch mesiacov bol ocenený zlatou doskou a videozáznam z koncertu dostal cenu za najlepšie video roka. Významným okamihom roku 1994 bol posledný koncert tour, ktorý prebehol vo vypredanej Lucerne. S producentom Ivanom Kráľom (Patti Smith, Iggy Pop) nakrúca Janek album „.Některý věci jsou jenom jednou. Skladby z tejto dosky zaplnili celú „TOP 10“. Vo februári roku 1996 dostala táto doska nielen zlaté ale aj platinové ocenenie. V roku 1996 Janek vydal nový album „Sliby se maj plnit o Vánocích. To sa stalo okamžite zlatým a koncert v Lucerne prenášaný Českou televíziou zlomil všetky predchádzajúce rekordy. Vianočné pesničky z tohto albumu sa stali behom pár rokov symbolom vianočnej atmosféry.

 

EXTERIÉR / OPEN AIR - zámocké nádvorie

Koncert sa uskutoční na historickom nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:30hod.
Začiatok: 20:00 hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok
Info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk
www.zamokpezinok.sk

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.
Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

VIP stôl - je možné si zakúpiť iba celý stôl pre 4 osoby. VIP vstupenka zahŕňa: obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, dezerty, ovocie.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps

Odporúčané

Top