Jaromír NOHAVICA

Jaromír NOHAVICA

Dátum: 12. mája 2017 - 7. februára 2020
Miesto: Nitra, Košice, Poprad

Vstupenky

Piatok
12
Máj 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jaromír NOHAVICA
Pondelok
3
Feb 2020
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jaromír NOHAVICA
Dom umenia

Košice

Piatok
7
Feb 2020
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jaromír NOHAVICA
Aréna Poprad

Poprad

Popis podujatia

Hostia:
Robert Kuśmierski (PL)
Pavel Planka (CZ)

Zákaz vstupu deťom do 15 rokov !!!
Poprosíme divákov, aby do športovej haly (Aréna Poprad) prišli v dostatočnom predstihu, vstupy budú otvorené už hodinu pred koncertom !

Jaromír Nohavica je významný, český, folkový pesničkár a osobitý spevák. Počas svojej kariéry hral s orchestrom, vypredal veľké haly a napísal aj texty pre opery. Zahral si aj vo filmoch.
Ako hudobník začínal s regionálnymi umelcami, písal pre rockovú skupinu Majestic, spolupracoval s Českým rozhlasom v Ostrave, s umelcami ako Věra Špinarová či Mária Rottrová. Prvé vystúpenie s vlastným repertoárom prebehlo (náhodne) v marci 1982 na Folkovom kolotoči v Ostrave a ako vyzretý pesničkár sa vyšvihol medzi folkovú špičku.
Jaromír Nohavica sa ako prvý český pesničkár stal nositeľom ceny Premio Tenco, ktorú už niekoľko desaťročí udeľujú v rámci Festivalu autorských piesní v talianskom San Remu. Pridal sa tak k interpretom zvučných mien ako sú Jacques Brel, Donovan, Nick Cave, Bulat Okudžava alebo Leonard Cohen, ktorí získali toto ocenenie v minulosti.


Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top