Detail info
Close

KAFE U OSMANYHO

KAFE U OSMANYHO

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Originálny zábavný program s populárnou osobnosťou módneho sveta. Deväťdesiat minút neuveriteľných historiek zo života Osmanyho Laffity, pri ktorých sa divák baví od prvej chvíle. Osmany odhalí aj to, čo malo zostať utajené! A bez cenzúry! Moderuje Eva Decastelo, hudobný hosť Bára Mottlová.
 

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - KAFE U OSMANYHO - 30.10.2024, 29.10.2024, 28.10.2024

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie KAFE U OSMANYHO, ktoré sa malo konať dňa:

30.10.2024 o 19:00 hod. v PKO Nitra, je ZRUŠENÉ!

29.10.2024 o 19:00 hod. v Aula SZU, Banská Bystrica, je ZRUŠENÉ!

28.10.2024 o 19:00 hod. v Kino Scala Prešov, je ZRUŠENÉ!

 

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

ODÔVODNENIE ORGANIZÁTORA: Kvôli opakujúcim sa nenávistným a výhražným správam na adresu pánovi Laffity, sme nútení s hlbokým poľutovaním oznámiť zrušenie plánovaného turné umelca po Slovensku v mestách Prešov, Banská Bystrica a Nitra. Z bezpečnostných dôvodov sme sa po starostlivom zvážení rozhodli, že nie je možné pokračovať v plánovaných akciách. Bezpečie umelcov a divákov je našou prioritou, hoci sme s plánovaním a realizáciou tohto turné venovali značné úsilie. Radi by sme vyjadrili úprimné poďakovanie fanúšikom a všetkým zúčastneným za ich podporu a porozumenie v tejto ťažkej situácii. Dúfame, že budeme môcť v budúcnosti nájsť bezpečnejšie a priaznivejšie podmienky na stretnutie s umelcom. Pre ďalšie informácie alebo vrátenie peňazí zo zakúpených vstupeniek sa prosím obráťte na predpredajcu ticketportal.sk Ďakujeme za pochopenie.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top