KALI & PETER PANN

KALI & PETER PANN

Dátum: 15. februára 2013 - 11. októbra 2019
Miesto: Modra, Liptovský Mikuláš, Bratislava

Vstupenky

Piatok
15
Feb 2013
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KALI & PETER PANN
Sobota
26
Okt 2013
22:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KALI & PETER PANN
Reduta Bar

Liptovský Mikuláš

Piatok
11
Okt 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KALI & PETER PANN

Popis podujatia

KALI & Peter Pann
Prvý krát u nás v clube HRON. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť, stretnúť Kaliho v clubovej atmosfére – priamo medzi vami na parkete! Svoje najlepšie hity zaspieva v sprievode Petra PANNa.
Rezervujte si najlepšie miesta už teraz!

Dátum: 11.10.2019
Čas: 21.00 hod začiatok eventu
Cena:
30€ sedenie
25€ státie
10€ fotenie
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top