Detail info
Close

KARNEVAL - RETRO STRETÁVKA no.11

KARNEVAL - RETRO STRETÁVKA no.11

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dôležité upozornenie: čas 21.00 hod neznamená začiatok vystúpenia, ale začiatok akcie, kde je interpret uvedený, ako hosť večera!  

KARNEVAL – RETRO STRETÁVKA no.11

Osvedčená akcia, so starých čias, bude tento krát v duchu karnevalu. Nájdite v sebe odvahu a kreativitu – príďte v čo najúžasnejšej  maske. Určite sa vám to oplatí, nakoľko budeme vyhodnocovať najlepšie masky, ktoré od nás dostanú skvelé ceny! Samozrejmosťou sú starý známi dídžeji z dávnych čias:  DJ PROFESOR, DJ PETER HORNÍK, DJ MIREC.

Nenechajte si ujsť skvelý večer a zakúpte si najlepšie miesta. Kapacita je obmedzená!

Dátum: 16.2.2024

Čas: 21.00 hod

Cena: 18€ sedenie

           15€ státie


Vstup od 18 rokov!

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top