Detail info
Close

KINDERLAND FESTIVAL NITRA

KINDERLAND FESTIVAL NITRA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Najväčší rozprávkový festival KINDERLAND mieri do Nitry! ❤️


KINDERLAND je kúzelné miesto, kde Vaše deti konečne zažijú svoje obľúbené rozprávkové postavičky naživo!

A nielen to, na našom Kinderlande nájdete množstvo veľkých skákacích hradov, atrakcií a na všetky deti čaká celodenný animačný program, veľa spievania a hlavne tancovania so všetkými ich rozprávkovými obľúbencami! 😸🐭🍌

Čo všetko nájdete na KINDERLANDE:

⭐ Celodenný program pre celú rodinu
⭐ Obľúbené rozprávkové postavičky v životnej veľkosti
⭐ Veľké rozprávkové skákacie hrady
⭐ Maľovanie na tvár
⭐ Kúzelník a jeho show
⭐ Hrátky s klaunom
⭐ Diskotéka pre deti
⭐ Súťaže a hry
⭐ Lahodná gastro zóna
⭐ Kreatívne a tvorivé dielničky pre deti
⭐ Fotenie s maskotmi

... a mnoho ďalšieho! 😍

Celým programom vás potom prevedie náš profesionálny moderátor.

Deti do 24 mesiacov zadarmo bez vstupenky, každý iný návštevník musí mať platnú vstupenku, cena vstupeniek je zhodná pre deti aj dospelých. Využite aj možnosť rodinného vstupného. Rodinný lístok pre 4 ľubovoľných členov rodiny. 

Tím Kinderland!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture KINDERLAND FESTIVAL NITRA

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - KINDERLAND FESTIVAL NITRA - 23.06.2024 o 10:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie KINDERLAND FESTIVAL NITRA, ktoré sa malo konať dňa 23.06.2024 o 10:00 hod. v Agrokomplex Nitra, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Oznam organizátora: "Vzhľadom na zvýšenú nedôveru ľudí k tomuto typu podujatí (pravdepodobne z dôvodu zlých skúseností s inými festivalmi tohto typu organizovanými v minulosti) sa naša agentúra rozhodla usporiadať KINDERLAND FESTIVAL na Slovensku v roku 2025. Aby sme Vás presvedčili, budeme pravidelne pridávať fotky a videá z našich festivalov, ktoré tohto roku budú prebiehať v Českej republike a tešia sa veľkej popularite. Doteraz zakúpené lístky budú refundované. Tešíme sa na Vás v roku 2025, preto nás pre viac informácií sledujte na Facebooku. Ďakujeme. "

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top