Detail info
Close

KLUB ZA ZRKADLOM / RADŮZA

KLUB ZA ZRKADLOM / RADŮZA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V koncerte roka privítame Radůzu, ktorá sa z rebelky s akordeónom vďaka svojej kreativite a hudobnému talentu stala najrešpektovanejšou umelkyňou českej hudobnej scény.

Jej umelecká dráha úpripomína rozprávku. Na ulici ju v roku 1993 objavila Zuzana Navarová, a už o tri dni spievala v pražskej Lucerne. O pár týždňov  neskôr triumfovala ako predskokanka slávnej americkej pesničkárky Susanne Vega, o šest rokov otvárala koncert Mikea Oldfielda. Od tej doby vydala niekoľko veľmi úspešných sólových albumov, ktoré lámu rekordy v predajnosti, získala niekoľko zlatých Andělov a bodovala aj v ankete Zlatý slavík.  Vďaka svojej jedinečnosti a originálnej, autentickej pesničkovej tvorbe, zaujala aj publikum v zahraničí.

Tentokrát nám predstaví prierez svojou tvorbou. Zaznejú nielen piesne z posledného albumu Nebe je odemčené (marec 2022), ale aj staršia tvorba a prvotiny. Radůza hrá na niekoľko hudobných nástrojov, sprevádzajú ju Josef Štěpánek (gitary) a Miloš Dvořáček (bicie).


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top