KOLLÁROVCI v Clube Hron

KOLLÁROVCI v Clube Hron

Dátum: 30. októbra 2020
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Piatok
30
Okt 2020
21:00
KOLLÁROVCI v Clube Hron

Popis podujatia

KOLLÁROVCI v clube HRON je názov akcie
Hlavný zdroj repertoáru, tejto skupiny, pozostáva zo slovenskej ľudovej piesne, ktorú sa snažia obohatiť vlastnou hudobnou úpravou.
Kapelu tvoria piati členovia, z toho traja sú bratia. Čaká vás skvelá zábava. Zakúpte si už teraz nejlepšie miesta!

Dátum: 30.10.2020
Čas: 21.00 hod
Cena: 15€ státie / 20€ sedenie
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - KOLLÁROVCI v Clube Hron - 15.5.2020 o 21:00 hod.

Predstavenie KOLLÁROVCI v Clube Hron, ktoré sa malo konať dňa 15.5.2020 o 21:00 hod. v Clube Hron, Podunajské Biskupice Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 30.10.2020 o 21:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top