KRISTÍNA & BAND

KRISTÍNA & BAND

Dátum: 14. augusta 2016
Miesto: Amfiteáter Zemplínska Šírava Vinné

Vstupenky

Nedeľa
14
Aug 2016
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KRISTÍNA & BAND

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
14.8.2016 o 18:00, Amfiteéáter Zemplínska Šírava, stredisko Lúč

Cena/Price: 7€, na mieste konania akcie 10€

Popis/Description: Po štyroch úspešných ročníkoch Horehronia tour v Slovenskej a Českej republike a minuloročnom vypredanom koncerte, sa speváčka Kristína objaví opäť so svojim nezabudnuteľným programom u nás na amfiteátri.
V minulom roku sa okrem speváckeho pôsobenia prvýkrát predviedla v ďalších dvoch umeleckých polohách a to ako tanečníčka v TV súťaži Tanec snov a ako herečka a to hneď v dvoch úspešných filmoch. V komédii Život je život, ktorý sa stal v Česku najnavštevovanejším českým filmom v kinách, si Kristína zahrala jednu z hlavných postáv po boku slávnych českých hercov ako Ondřej Vetchý a Simona Stašová. Ďalšiu hereckú rolu stvárnila ako princezná v slovenskej rozprávke Johankino tajomstvo. Samotná rozprávka bola najsledovanejším programom Slovenskej televízie za posledných 11 rokov. K obom filmom naspievala aj titulné piesne a natočila k ním aj hudobné videoklipy.
Medzi jej najvýraznejšie úspechy minulého roku patrí jednoznačne klip k piesni Ta ne (https://www.youtube.com/watch?v=dXLuBhc30OE), ktorá v súčasnosti prekonala hranicu 13 miliónov pozretí na kanále Youtube. Začiatkom roku 2016 dostala Kristína prestížne ocenenie v ankete OTO ako televízna osobnosť roka 2015 v kategórii speváčka.

► Všetky svoje najväčšie hity, ale aj iné piesne Vám predstaví na svojom koncerte s vlastnou kapelou v nezameniteľnej atmosfére. Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok!

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Deti do výšky 120cm vstup zdarma v spievode platiacej osoby.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture KRISTÍNA & BAND

Na mape

Top