KUBA – cestovateľská prednáška

KUBA – cestovateľská prednáška

Dátum: 15. januára 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Utorok
15
Jan 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KUBA – cestovateľská prednáška

Popis podujatia

Najväčší ostrov Karibiku je plný paradoxov a kontrastov. Bohatá kultúra a vzdelaný národ, kde taxikári a čašníci zarábajú viac ako profesori a doktori. Rozpadávajúce sa domy v koloniálnom štýle a všadeprítomné heslá oslavujúce revolúciu. Podmanivé rytmy kubánskej hudby, cigary, rum, radosť zo života a každodenná rutina v nedostatkovej ekonomike pod dlhoročným obchodným embargom. Rastúci počet vyznavačov kultu santería a portréty slávneho Che. Americké a sovietske veterány vedľa seba na cestách. Malá krajina priťahujúca značnú medzinárodnú pozornosť a politický systém, ktorý vzbudzuje vyhranené pocity. Mnohotvárna a magneticky príťažlivá krajina, ktorú Vám, pevne dúfame, pomôžeme lepšie spoznať a pochopiť. A na diaľku zažiť.

Premietajúci: Bohdan Ulašin - hispanista, cestovateľ a sprievodca CK Victory Travel. Vyštudoval anglický a španielsky jazyk, vzdelanie si dopĺňal na viacerých španielskych univerzitách (Madrid, Salamanca, Granada). V súčasnosti je vedúci Katedry romanistiky na FiF UK v Bratislave, kde učí budúcich prekladateľov a tlmočníkov. Aby sa dobre cítil, potrebuje sa veľa hýbať, je jedno či na lyžiach, bicykli, surferskej doske, v kanoe alebo po vlastných. A z času na čas vyraziť do sveta.

Vstupné/Entry: 5,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č.0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top