Karpina + HT

Karpina + HT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Karpina + HT - Back to Babylon (otvorenie klubu MMC)
Dátum konania/Date: 29.1.2010 o 18:00 hod.
Miesto konania/Place of event: klub MMC (bývalý Babylon - YMCA), Bratislava
Cena/price: od 8 EUR/241,00 Sk

Znovuotvorenie kultového hudobného priestoru a krst nového albumu - tieto dva hlavné motívy privedú 29. januára 2010 všetkých fanúšikov bratislavskej rockovej kapely KARPINA do bratislavského klubu celé roky známeho ako BABYLON! Špeciálnym hosťom na premiére obnoveného stánku kultúry bude aj art-punková kapela HT. Keďže ide o exkluzívny krst zrekonštruovaného klubu a verejne sa tu bude krstiť aj nové CD Karpiny 3PTYCH.SK, kapacita priestorov je obmedzená na 800 ľudí.
Karpina sa do slávnych priestorov vráti koncertnou šou "Back to Babylon". Skupina sa na veľký bratislavský koncert chystá už celé mesiace, od septembra sa čakalo len na definitívne potvrdenie miesta konania. Dnes už sú odpovede na všetky otázky jasné: starý-dobrý Babylon, 29. január a krst nového CD 3PTYCH.SK pred vypredaným klubom! Karpina ponúkne na domácej pôde to, čo jej fanúšikovia najviac milujú: skoro dvojhodinový hudobný program, bohatú a hlavne celkom novú projekciu, pestré kostýmy, pyrotechnickú šou aj vtipné komentáre. To všetko v priestoroch a s atmosférou známeho Babylonu...Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Karpina + HT
picture Karpina + HT
picture Karpina + HT
Top