Klavírny recitál Daniil Trifonov

Klavírny recitál Daniil Trifonov

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

27.2.2019 o 19.30 h Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

Večer klavírnych sonát Daniil Trifonov

Ludwig van Beethoven, Fryderyk Chopin, Sergej Prokofiev

Klavírna Sonáta č. 18 Es dur op. 31 Ludwiga van Beethovena pochádza z roku 1802 a sviežou,invenčnou rétorikou v ničom nenaznačuje, že v októbri toho istého roku pomýšľal Beethoven na odchod zo sveta, o čom svedčí jeho Heiligenstadtský závet. Sonátu č. 2 b mol op. 35 Fryderyka Chopina preslávila najmä tretia časť diela – Smútočný pochod, jeden z evergreenov všetkých čias, ale aj unisonová „víchrica nad priepasťou“, ako označil finále sugestívnej skladby Robert Schumann. Sonáta č. 8 B dur op. 84 Sergeja Prokofieva je nabitá expresivitou a pre pragmatického Prokofieva možno až atypickou emocionalitou.
Tento repertoár ponúka v rámci svojho prvého účinkovania na Slovensku jedinečný umelec – napriek svojmu mladému veku už legendárny Daniil Trifonov. Jeho medzinárodnú kariéru odštartovali úspechy na Medzinárodnej klavírnej súťaži Fryderyka Chopina vo Varšave  (3. cena), následne víťazstvo na súťaži Artura Rubinsteina v Tel Avive a na Čajkovského súťaži v Moskve. Po premiére jeho vlastného koncertu časopis Cleveland Plain Dealer (2014) uviedol: „Nemôžeme uveriť tomu, čo sme počuli. Oceňujeme majstrovstvo klaviristu – skladateľa Daniila Trifonova.“

Pôvodný termín 8.10.2018 , bol preložený zo strany interpréta na nový dátum 27.2.2019 .Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Klavírny recitál Daniil Trifonov

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Klavírny recitál Daniil Trifonov - 27.2.2019 o 19:30 hod.

Predstavenie Klavírny recitál Daniil Trifonov, ktoré sa malo konať dňa 27.2.2019 o 19:30 hod. v Koncertná sieň SF, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top