Detail info
Close

Klenoty žánrového filmu: TICHÉ MIESTO: PRVÝ DEŇ

Klenoty žánrového filmu: TICHÉ MIESTO: PRVÝ DEŇ

Dátum: 27. - 29. júna 2024
Miesto: Bratislava 5 - Petržalka

Vstupenky

Štvrtok
27
Jún 2024
19:00
Klenoty žánrového filmu: TICHÉ MIESTO: PRVÝ DEŇ
Kino Lúky, DK Lúky, Bratislava

Bratislava 5 - Petržalka

Sobota
29
Jún 2024
19:00
Klenoty žánrového filmu: TICHÉ MIESTO: PRVÝ DEŇ

Popis podujatia

r. M. Sarnoski, US, 2024, slovenské titulky, MN-15, násilie, strach, 89 min.
Ak chcete prežiť, musíte zostať potichu. Úspešná post - apokalyptická hororová sága Tiché miesto sa v novej epizóde vracia ku dňu, keď na našu planétu dorazili agresívni mimozemšťania. Počiatočný šok zažijete spolu s obyvateľmi New Yorku, mesta, ktoré nestíchne  ani na chvíľu.
Sam (držiteľka Oscara Lupita Nyong'o) sa pôvodne vybrala do New Yorku na jednodňový výlet. Keďže niektorí ľudia majú ozajstnú smolu, vybrala si deň, keď prileteli.  Mimozemšťania podobní  obrovskému hmyzu okamžite začali dávať ľuďom najavo, že je len otázkou času, kedy prestanú byť pánmi tvorstva. Tí, ktorým sa podarilo prežiť prvú vlnu útokov, zistili, že jedinou ochranou pred votrelcami je zachovať úplné ticho. Z New Yorku sa stane obrovská pasca, z ktorej sa každý snaží čo najrýchlejšie a najtichšie uniknúť. Sam sa spojí s Ericom (Joseph Quinn), cudzincom, na ktorého náhodne narazí, v snahe ukryť sa a vydajú na cestu von z najhlučnejšieho miesta na zemi. Vo dvojici je to zdanlivo jednoduchšie, avšak hrozí, že vám unikne nejaké slovo, do niečoho narazíte, niečím zarachotíte... A oni čakajú.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top