Koncert Paci Pac v Botanickej záhrade

Koncert Paci Pac v Botanickej záhrade

Dátum: 26. júna 2021
Miesto: Botanická záhrada, Košice
Adresa: Mánesova 23, Košice
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Sobota
26
Jún 2021
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Koncert Paci Pac v Botanickej záhrade

Popis podujatia

V rámci série Letných koncertov v Botanickej záhrade v Košiciach prinášame do tohto nádherného exteriérového priestoru koncert obľúbenej detskej dvojice Paci Pac so svojimi populárnymi pesničkami pre všetky deti. Poučné aj zábavné pesničky a množstvo zábavy čaká na všetky deti, ktoré sa chcú poriadne zabaviť. Počas koncertu potešia deti maskoty, malá tvorivá dielnička a chýbať nebudú ani nafukovacie hrady (v cene vstupného). Pozrieť si budete môcť aj miniZOO v areáli botanickej záhrady. Program odporúčame pre detičky vo veku od 2 do 8 rokov. Príďte poriadne zabaviť v príjemnej atmosfére a krásnom prostredí botanickej záhrady, určite nebudete ľutovať.

Každá osoba, dospelý aj dieťa bezohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top