LADIES NIGHT - DEŇ ŽIEN

LADIES NIGHT - DEŇ ŽIEN

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

LADIES NIGHT – DEŇ ŽIEN

Dátum: 07.03.2020

Otvorenie brány: 19:30 , Začiatok: 20:00

Miesto konania: Foayer Dom Umenia , Moyzesova 66, Košice

Špeciálny zábavno-tanečný večer je venovaný najmä ženám ale samozrejme aj párom. Program je na mieru „ušitý“ pre naše drahé polovičky, ktorým týmto večerom pripomenieme nielen ich sviatok Deň žien ale aj to aké sú pre nás mužov dôležité a vzácne. Páni, potešte preto dámu svojho srdca a pozvite ju na nezabudnuteľný večer plný zaujímavých hostí, darčekov a prekvapení. Samozrejme vítané sú aj slobodné dámy a páni ktorí chcú zabojovať o ich priazeň. Prekvapením programu bude famózny spevák, skladateľ a líder skupiny Elán – Vašo Patejdl a tiež niekoľko ďalších zaujímavých hostí a dj-ov, ktorí vás budú zabávať na tanečnom parkete do neskorých nočných hodín. Nebude chýbať tombola, tanečné vystúpenie a malé občerstvenie na Vašich stoloch. Vstupné je zvýhodnené len pre dámy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - LADIES NIGHT - DEŇ ŽIEN 2020 - 7.3.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie LADIES NIGHT - DEŇ ŽIEN 2020, ktoré sa malo konať dňa 7.3.2020 o 20:00 hod. v Dome umenia, Košice, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top