Detail info
Close

LAMENTO / QUASARS ENSEMBLE

LAMENTO / QUASARS ENSEMBLE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

LAMENTO / QUASARS ENSEMBLE


Typ podujatia: Koncert klasickej hudby

 

Dátum: Utorok 12. 4. 2022 19.00 h
Miesto: Koncertná sieň Klarisky
Adresa: Farská 2, Bratislava

Cena vstupenky:  

12 €  / dospelí 

6 € / študenti, dôchodcovia, ŤZP 

Predaj na mieste 1 hod. pred koncertom

Zmena programu a účinkujúcich vyhradená.

Zľavy: 50% zľava zo vstupenky platí pre dôchodcov, študentov a ŤZP po predložení príslušného preukazu.

----

Pomáhame Ukrajine

Situácia na Ukrajine nám nie je ľahostajná. Aj preto vyjadrujeme plnú podporu a solidaritu skladateľom, ako aj všetkým obyvateľom ťažko skúšanej krajiny. Štyri vybrané diela z pera ukrajinských skladateľov sú symbolickým, tichým lamentom na pamiatku obetí tohto nezmyselného vojnového konfliktu. Jednou z nich, žiaľ, bola aj vynikajúca skladateľka Hanna Havrylets (11. apríl 1958 - 27. február 2022), profesorka kompozície na Hudobnej akadémii P. I. Čajkovského v Kyjeve, ktorej sa nedostalo včas nevyhnutnej lekárskej pomoci počas prvých dní invázie. 


Celý výťažok zo vstupného bude venovaný organizácii Človek v ohrození. 

Súčasťou podujatia bude prezentácia nového autorského CD Romana Bergera.

 

Program:

Igor Shcherbakov – Kanzone (1999)

Valentin Silvestrov – Tiché piesne (1974 - 1977) (výber) 

Bohdana Frolyak – Lamento (2008) 

Hanna Havrylets – K Márii… (1999) 

Roman Berger – Korczak in memoriam (2000) 

                                                                                                                          

Účinkujúci:

Quasars Ensemble
Ivan Buffa, dirigent
Marek Štrbák, organ

Eva Šušková, spev

 

Viac info: www.quasarsensemble.com

Organizátor podujatia: OZ QUASARS

Partner podujatia: Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

----

Vstup na podujatie sa riadi aktuálnymi protipandemickými opatreniami. 

----

 

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. S finančnou podporou Bratislavského samosprávneho kraja, Nadácie mesta Bratislavy a Hudobného fondu.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - LAMENTO / QUASARS ENSEMBLE - 1.4.2022 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie LAMENTO / QUASARS ENSEMBLE, ktoré sa malo konať dňa 1.4.2022 o 19:00 hod. v Koncertná sieň Klarisky, Bratislava,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 12.4.2022 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 2.4.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 2.4.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 2.4.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 2.4.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 2.4.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top