LÁSKAvá SHOW

LÁSKAvá SHOW

Dátum: 25. apríla 2019
Miesto: MKS Dunajská Lužná

Vstupenky

Štvrtok
25
Apr 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
LÁSKAvá SHOW
MKS Dunajská Lužná

Dunajská Lužná

Popis podujatia

LÁSKAvá SHOW
alebo ako sa nezblázniť vo vzťahu

Jedinečná hudobno-zábavno-náučná show moderátorky LeRy a manželov Drapákovcov o láske, manželstve, živote, showbiznise a každodenných radostiach i starostiach.

Špeciálni hostia:
- Ivana Christová – 1. federálna Miss Československa, podnikateľka, riaditeľka charitatívneho OZ Orin Panacea
- Andy Winson – tréner, mentor, motivátor, expert na osobnostný rozvoj a financie

Príďte sa zabaviť, motivovať sa, zistiť niekoľko dôležitých faktov o partnerskom spolunažívaní, o tom, ako prežiť manželstvo, ale i o tom, že niekedy je skvelé vstúpiť dvakrát do tej istej rieky a dať si druhú šancu na šťastný spoločný život. A občas sa jednoducho človek musí posunúť ďalej, urobiť hrubú čiaru a začať odznova. O tom všetkom sa bude rozprávať šarmantná moderátorka LeRa s manželmi Drapákovcami a špeciálnymi hosťami – Ivanou Christovou a Andym Winsonom!
V show odznejú aj krásne piesne a tie najväčie hity v podaní LeRy, Pala Drapáka a Janette Drapákovej!

LeRa – temperamentná blondínka s nezameniteľnou farbou hlasu je známa najmä ako sólistka populárnych slovenských muzikálov, tiež ako členka speváckeho tria LADY COLORS, rocková speváčka a herečka.
LeRa je tiež vyhľadávanou a pohotovou moderátorkou s množstvom skúseností z rôznych typov akcií a eventov. Sympatická, výrečná, s obrovskou slovnou zásobou a schopnosťou vhodne zareagovať v akejkoľvek situácii. Výborná improvizátorka a vždy šarmantne vtipná.
Janette Drapáková – elegantne priama, sympatická, vždy vyrehotaná, spontánna a štýlová žena, ktorá je dlhé roky kontroverznou súčasťou slovenského showbiznisu najmä vďaka manželstvám s rockovým spevákom Palom Drapákom. Ak hľadáte prototyp dokonalej manželky, je to práve Janette! Tajomstvo vydareného manželstva Vám prezradí v LÁSKAvej SHOW. Jedná sa totiž a správny pomer vlastností a esencií, ktorými by mala disponovať každá žena.
Slovenská Yoko Ono, postavička z reality show, titulková tvár bulváru, ale v prvom rade starostlivá matka, milujúca manželka, veselá parťáčka a nekonečná žúrmenka!

Pali Drapák - slovenská heavymetalová a rocková legenda. Extrémne sympatický, veselý, žoviálny, pracovitý a príkladný muž. Najlepší manžel, skvelý otec a dokonalý gentleman. Palo je človek, ktorý rozdáva pozitívnu energiu plným priehrštím. Ženy ho milujú, mužov inšpiruje a svoje publikum vždy ohúri fantastickým rockovým chrapľákom, ktorý ani po rokoch nestratil na sile a jedinečnosti. Jeho život, manželstvá so Janette i kariérne vzostupy a pády z neho urobili silného, múdreho a nasledovaniahodného muža, ktorý vyznáva správne hodnoty, vieru, láskavosť a pritom nestráca zmysel pre realitu a humor. Palko je okrem iného skvelý zabávač, glosátor a rád si aj zo seba urobí poriadnu srandu. Jeho dôvodom byť súčasťou LÁSKAvej SHOW je v prvom rade možnosť pomôcť, poradiť a byť inšpiráciou pre tých, ktorí už v tých svojich vzťahoch nevedia ako ďalej a strácajú nádej.
Špeciálni hostia:
Ivana Christová – 1. československá federálna Miss. Žena, ktorá sa dodnes radí medzi najkrajšie víťazky najpopulárnejšej súťaže krásy v histórii Česka i Slovenska. Matka, ktorá sama vychovala úžasnú a reprezentatívnu dcéru - krásnu Danielu. Podnikateľka, ktorá denne motivuje tisíce žien svojim prístupom, pracovitosťou, krásou i výsledkami. V kozmetickej firme, pre ktorú pracuje, sa dostala takmer na vrchol kariéry. Prednáša na konferenciách, školí i predáva. K tomu stíha excelovať v televíznej tanečnej súťaži, občas poskytne rozhovor, alebo sa mihne v médiách. Už 25 rokov pôsobí ako riaditeľka Občianského združenia Orin Panacea, ktoré pomáha deťom s onkologickými ochoreniami. Žije bez partnera. Pretože život sa s ňou nemaznal a Ivana nerobí kompromisy. O sebe, svojom pohľade na lásku, partnerský i sólo život slobodnej a nezávislej ženy, Vám autetnicky a bez obalu porozpráva na LÁSKAvej SHOW!
Andy Winson – fenomén na Slovensku! Jeden z najpopulárnejších, najsledovanejších a najúspešnejsích mentorov, motivátorov a koučov na Slovensku. Svetová kapacita s odpoveďou na takmer každú otázku! Už len byť v prítomnosti tohto velikána je inšpiratívne a motivačné. Jeho skúsenosti, vedomosti, rozvaha, ale i charizma, šarm a štýl sú elixírom pre kvalitnejší a hodnotnejší život v každom smere. Príďte si naživo pozrieť a vypočuť človeka, ktorý žije tým, čo hlása.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top