´´LEN TAK´´ Vystúpenie FS Rozsutec & Balkansambel

´´LEN TAK´´ Vystúpenie FS Rozsutec & Balkansambel

Dátum: 26. augusta. 2018
Miesto: Kursalon, Trenčianske Teplice

Vstupenky

Nedeľa
26
Aug 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
´´LEN TAK´´ Vystúpenie FS Rozsutec & Balkansambel
Kursalon, Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice

Popis podujatia

Spevácky a tanečný Folklórny súbor Rozsutec majstrovsky prezentuje prekrásny slovenský folklór, pričom svojim širokým repertoárom pokrýva takmer celé územie Slovenska. Tento rok uvádza nový projekt spolupráce s úspešnými umeleckými telesami. V rámci Hudobného leta sa predstaví so žilinskou skupinou Balkansambel. Originálne zoskupenie slabomyseľných muzikantov prináša tradičnú hudbu balkánskych kultúr, no v nemalej miere sa zaoberá aj slovenskou ľudovou hudbou a tiež hudbou vážnou a jazzovou. Pružnej rytmike balkánskych tancov v podaní Balkansamblu neodolá azda nikto a neodolal im ani folklórny súbor Rozsutec. Pod taktovkou choreografa Štefana Muchu vznikol výnimočný projekt, ktorý divákom ponúka originálne spojenie rôznych štýlov a žánrov.

Vystúpenie je súčasťou festivalu Hudobné leto Trenčianske Teplice. Viac informácií o programe nájdete na www.hudobneleto.sk.

Voľné sedenie: 15 €
VIP Box A s miestenkou a občerstvením 20 € / osoba
VIP Box B s občerstvením 80 € / 4 osoby

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Galéria

picture ´´LEN TAK´´ Vystúpenie FS Rozsutec & Balkansambel

Na mape

Top