Detail info
Close

LEVANDUĽA FEST

LEVANDUĽA FEST

Dátum: 15. júna 2024
Miesto: Levanduľová farma Trnava pri Laborci
Adresa: 072 31 Trnava pri Laborci, Trnava pri Laborci

Vstupenky

Sobota
15
Jún 2024
11:00

KONIEC PREDAJA

Predaj bol ukončený.
LEVANDUĽA FEST

Popis podujatia

LEVANDUĽA FEST je 1. Levanduľový festival na Slovensku a uskutoční sa na najväčšej levanduľovej farme v obci Trnava pri Laborci v krásnom prostredí Zemplínskej šíravy. Tento festival je jedinečný svojou voňavou  atmosférou v objatí levanduľového poľa .

Toto podujatie je nabité tou najlepšou gastronómiou z tejto oblasti, rodinnými firmami s výnimočnými príbehmi...Kulinársky zážitok Vás čaká v Levanduľa Candy bare, kde pre Vás napečú a pripravia tie najlepšie dobroty ALENKA A ĎOĎO z Pečie celé Slovensko.Na svoje si prídu aj milovníci kvalitného piva, ktoré pre Vás navarí remeselný pivovar MEDVEĎ, ochutnávať môžete limonády z Ulíča - Vlčie sirupy, miešané alko aj nealko nápoje z dielne domácej pálenice BVD (Bird Valley distillery). Bude ich pre Vás  pripravovať jeden z najlepších barmanov sveta, ktorý pochádza taktiež z východného Slovenska.

Úlohou festivalu je okrem spájania dobrých a milých ľudí aj vyzdvihnutie miestnej kultúry, tradícií, lokálnych unikátov z rôznych oblastí, talentovaných a šikovných ľudí z týchto končín s dôrazom na príklad pre dnešné mladé generácie. Pozvanie na festival prijal aj vždy usmiaty TOMÁŠ BEZDEDA s kapelou, ktorý svojou  dobrou naládou a skvelou hudbou prispeje k dotvoreniu tohto milého podujatia. O skvelú atmosféru sa do konca festivalu postará hudobná skupina eS - KVARTET. Potešia sa aj naši najmenší. Čakajú ich krásne aktivity so zvieratkami, skákajúce hrady, kolotoč, maľovanie na tvár, workshopy či levanduľové a iné dobroty, ktoré sú v cene lístka.

Srdečne Vás pozývame vychutnať si túto pohodovú atmosféru, ktorá Vám dodá tak potrebnú energiu a dobrú náladu na ďalšie obdobie. Nezabudnite, toto leto na Šírave vonia levanduľovo :)

 

Predaj len formou hometicket !

 

Dieťa do 6 rokov zadarmo

Dôchodca od 70 rokov - 50% zlava

Deti od 6 do 10 rokov - 50% zľava


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top