začnite písať..
+
+
+
Spolu
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.
+1 500 Kč
Viac info >>
+1 500 Kč
Viac info >>
Vážený zákazník, práve prebieha prednostný predaj pre držiteľov prístupového hesla. Nákup bez hesla bude umožnený od %ValidDate%. Po tomto čase budú vstupenky sprístupnené na predaj širokej verejnosti.
Čakajte prosím,
budete automaticky presmerovaný
Vážený zákazník,
práve ste sa zaradil do poradia zákazníkov čakajúcich pred Vami. Ste
v poradí, hneď ako na Vás príde rad, budete automaticky presmerovaný do hľadiska.
Po opustení stránky alebo obnovení stránky Vás systém zaradí na koniec poradia čakajúcich zákazníkov.
Ďakujeme! Váš Ticketportal.
2ks = 20€
Objednávka s povinnosťou platby. Kliknutím na tlačidlo "[SK|WD_Btn_Create]" súhlasite s obchodnými podmienkami
Miesto: |
LUCIE BÍLÁ
Turné po slovenských hradoch
Klavírny doprovod Petr Malásek
Lucie Bílá patrí už niekoľko rokov na Slovensku k absolútne najpopulárnejšim speváckym osobnostiam so širokým spektrom svojho zamerania.
Od samého začiatku deväťdesiatych rokov ju môžeme sledovať vo väčšine významných muzikálov českej scény (Bedári, Záhrada rajských potešení, Dracula, Krysař). Jej domovskou scénou je Divadlo Ta Fantastika, ktorého je polovičná spolumajiteľkou spoločne s producentom Petrom Kratochvílom a kde účinkovala takmer tri roky v titulnej úlohe muzikálu Johanka z Arku, za ktorú dostala od Herecké asociácie Cenu Thálie 2000 v odbore "opereta, muzikál". V divadle vystupovala v muzikáli Excalibur, kde stvárnila hneď dve úlohy: kráľovnú Ginevra a čarodejnicu Morganu. Vo februári 2005 uviedlo Divadlo Ta Fantastika muzikál Láska je láska, kde účinkuje Lucie v hlavnej úlohe bez alternácie av októbri toho istého roku aj muzikál Elixír života. V októbri 2008 pri pravilo Hudobné divadlo Karlín premiéru muzikálu Carmen, veľkolepý pohľad v broadwayskom štýle. Aj tu Lucie účinkuje v titulnej úlohe, za ktorej stvárnenie je nominovaná muzikálovú komisiou Herecké asociácie na prestížnu
cenu Thálie za rok 2008. Hviezdne obsadenie a nádherná hudba Franka Wildhorna prinášajú úžasný divadelný zážitok, aký Praha doteraz nepoznala. Prvýkrát v histórii tu bolo uvedené vo svetovej premiére dielo renomovaných broadwayských autorov! V oblasti popovej hudby vydala Lucie Bílá celý rad sólových albumov, s ktorými úspešne dobýva rebríčky tuzemských hitparád, a jej hity ako "Ave Maria" "Láska je láska", "Trouba", "Esemes" alebo "Miluji tě" pozná takmer každý. Za osudové možno označiťstretnutie a dlhoročnú tvorivú spoluprácu s autorskou dvojicou Soukup / Osvaldová, rovnako tak ako javiskový "partnerstvo" s klaviristom a skladateľom Petrom Maláskem.
Vo filme sme mohli Luciu Bílú uvidieť napríklad v úspešnej rozprávke Princezná z mlyna, vo filmoch Kráľ Ubu, Čas dlhov alebo v televíznom rozprávkovom seriáli O stratenej láske v úlohe hodné Pavoučnice. Z jej televíznej tvorby nemožno vynechať jej autorský reláciu Lucie na Bílo, kde okrem talentu speváckeho predvádzala celých päť rokov úspešne aj talent scenáristický a moderátorský. Ten však absolútne preukázala v najsledovanejším relácii českých televíznych staníc - MISS Desetiletí, ktorý moderovala s humorom a bravúrou sebe vlastnou. Spolu s Karlom Gottom patrí Lucie k tradičným speváckym hosťom finále súťaže Miss Českej republiky. V poslednej dobe Lucie prispela českému filmu napríklad naspievaním titulnej piesne k filmu Marie Poledňákovej "Líbáš jako Bůh".
Za svoj najväčší doterajší úspech Lucie považuje svoje dve vystúpenia na hudobnom festivale Pražská jar 98. Podarilo sa jej to ako prvý popovej speváčke v histórii. Jedno vystúpenie bolo realizované s Pardubicku filharmóniou s dirigentom Douglasom Bostock, druhe s Hudbou Hradnej stráže a Polície ČR pod taktovkou Libora
Peška. V oblasti vážnej hudby spolupracuje s poprednýmičeskými symfonickými orchestrami, svetovými sólistami a dirigentmi.
Vďaka svojmu mimoriadnemu talentu, humoru, bezprostrednému vystupovaniu, ale aj zmyslu pre pomoc tým, ktorí ju naozaj potrebujú, sa radí medzi najpopulárnejšie a najobľúbenejšie osobnosti tejto krajiny. Iste aj vďaka týmto faktom je mnohonásobnou držiteľkou prestížnych ocenení - televíznych Cien TýTý, Českého slávika,
Cien akadémie populárnej hudby (predtým Gramy) a mnohých ďalších významných ocenení.
Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.
Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.
Použite Vaše iné účty
Môžete sa prihlásiť pomocou účtu na týchto sociálnych sieťach:
Použite vlastný účet
Ak ste registrovaný v sieti Ticketportal.
Po zadaní e-mailu a nového hesla Vám zašleme link s aktivačným odkazom. Zmeny nadobudnú platnosť po kliknutí na tento odkaz.
Zadajte e-mailovú adresu na ktorú Vám opäť zašleme aktivačný odkaz
Môžete použiť aj výrazy ako napríklad:
Festival Bratislava, Divadlo Astorka, Názov podujatia alebo hľadajte len mesto