La Gioia

La Gioia

Dátum: 11. decembra. 2016 - 14. februára. 2019
Miesto: Batizovce, Bratislava, Žilina

Vstupenky

Nedeľa
11
Dec 2016
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
La Gioia
Piatok
16
Dec 2016
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Štvrtok
14
Feb 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
La Gioia

Popis podujatia

Valentínska dávka romantiky

La GIOIA vznikla v roku 2008. Prezentuje hudobný štýl, pop operu, ktorý spája populárnu hudbu a operný spev. LA GIOIA je zoskupenie troch spevákov, ktorí interpretujú populárne piesne v štýle belcanta.
Repertoár tria tvoria nielen skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä pozoruhodné úpravy známych slovenských a českých hitov, ktoré v podaní La Gioia znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom.
LA GIOIA v preklade z talianskeho jazyka znamená radosť. A práve s radosťou, hispánskym temperamentom a talianskou vášňou prichádza LA GIOIA, aby ponúkla nevšedný a na hudobnej scéne jedinečný hudobný zážitok.
Simple Lounge Quartet tvoria mladi, talentovaní umelci, ktorí sú absolventmi VŠMU v Bratislave, JAMU v Brne či Lotyšskej akadémie hudby. Ich hudobný záber obsahuje skladby klasickej, filmovej, populárnej a jazzovej hudby. Pravidelne účinkujú na pódiách klasickej hudby doma a v zahraničí, no ťažiskom ich umeleckého pôsobenia je orchester Slovenského Národného Divadla a Slovenskej Filharmónii, kde zaujímajú popredné posty.

Galéria

picture La Gioia

Na mape

Top