Latino Stefan party by Miguel

Latino Stefan party by Miguel

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 25.12.2012 o 21:00 hod., Dom umenia - Kosice
Cena/Price:
státie - 5 Eur
sedenie - 8 Eur x počet miest pri stole(vstupenka zahŕňa vstup na akciu, welcome drink, sedenie pri príslušnom stole, malé občerstvenie na stole)
sedenie VIP - 25 Eur x počet miest pri stole (vstupenka zahŕňa vstup na akciu, welcome drink, sedenie pri príslušnom stole, malé občerstvenie na stole, vstup na raut)
Stoly sa predávajú ako celok. Jedna vstupenka je platná pre určitý počet miest pri stole. V náhľade hľadiska sú stoly farebne rozlíšené podľa počtu miest pri nich.

Popis/Description:
Blíži sa čas Vianoc, a k ním neodmysliteľne patrí aj Štefánska zábava. Z tohto dôvodu sme pre Vás pripravili už 4. ročník Stefan party, ktorá sa aj tento rok bude niesť v duchu latino, pod taktovkou MIGUELA a DJ ROLLA.
Týmto projektom chceme vytvoriť priestor v kultúrno-spoločenskom vyžití pre ľudí, ktorých spája latinsko-americký štýl. Veríme, že to bude oživením aj pre tých, ktorí sa radi chodia zabávať na klasické diskotéky. V neposlednom rade chceme prilákať mladých ľudí, aby sa učili novým druhom tancov a tak využili svoj voľný čas efektívne.
Latino atmosféru privodí kubánska kapela TEAM CUBA a tanečné duo LEON a SULA.
Akcia pod záštitou honorárneho konzula Španielského kráľovstva.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top