Latino v Klondajku (Mário Lopez Dance Company)

Latino v Klondajku (Mário Lopez Dance Company)

Dátum: 26. októbra. 2018
Miesto: Klondajk Kolačín, Nová Dubnica

Vstupenky

Piatok
26
Okt 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Latino v Klondajku (Mário Lopez Dance Company)

Popis podujatia

🔶Program LATINO:
✔ BRAZILSKA SAMBA ( 3 tanecnicky)
✔ BAILANDO ( 3 tanecnicky)
✔ TIMBA - moderna salsa ( dva páry )
✔ REGGAETON - ( traja tanecnici )
✔ SALSA LOS 4 ( dva pary )

Velky uspech maju aj animacie (škola tanca SALSA, MERENGUE, REGGAETON , BACHATA,LATINO POP ) ktoré robime formou zabavy .
Support DJ Krupko
Vstup: 6 EUR

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Latino v Klondajku - 21.9.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie Latino v Klondajku , ktoré sa malo konať dňa 21.9.2018 o 20:00 hod. v Klondajk Kolačín, Nová Dubnica, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 26.10.2018 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 24.9.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 24.9.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 24.9.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top