Detail info
Close

Lenka Filipová a jej hostia

77.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
Lenka Filipová a jej hostia

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prý se tomu říka láska, Zamilovaná či Za všechno může čas. Aj tieto desaťročia obľúbené piesne zaznejú v podaní známej českej speváčky, šanzoniérky, gitaristky a skladateľky, Lenky Filipovej v Kursalone. Na českej a slovenskej kultúrnej scéne Lenka predstavuje hudobnú kvalitu, úspech ale aj neobyčajnú ľudskú skromnosť.
Známa koncertami, ktoré sú plné emócií, virtuóznych muzikantských výkonov, komunikácie s publikom, povestných širokých úsmevov, ktoré odstraňujú pomyselnú hranicu s hľadiskom. A k tomu celá rada hitov a nekonečná energia ju posúvajú stále vyššie medzi česko-slovenskú hudobnú elitu.

Lenka Filipová v spoločnosti svojich hudobných hostí predstaví tradičné hity z jej dlhoročného repertoáru, ktoré doplnia piesne z novších albumov.

voľné sedenie: 25€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 29€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 116€ / 4 osoby

Koncert je súčasťou festivalu 77. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top