Leto s/pod hviezdami: PAVOL HAMMEL

Leto s/pod hviezdami: PAVOL HAMMEL

Dátum: 31. augusta 2021
Miesto: dolné nádvorie Beckovského hradu
Adresa: Beckov 180, Beckov
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Utorok
31
Aug 2021
20:00
Leto s/pod hviezdami: PAVOL HAMMEL

Popis podujatia

Pavla Hammela netreba extra predstavovať. Tento legendárny hudobník, skladateľ, spevák a gitarista sa pohybuje na bigbítovej scéne takmer 60 rokov.  Jeho piesne si spievajú celé generácie a niektoré takmer zľudoveli. Zakladateľ nezabudnuteľnej kapely Prúdy, dlhoročný súpútnik Mariána Vargu a umelec, ktorý vždy spolupracoval s tými najlepšími hudobníkmi slovenskej bigbítovej scény. Dvornými textármi Pavla Hammela boli od počiatku kariéry Kamil Peteraj a Boris Filan, nakoniec, spolupracujú dodnes. Vo svojej kariére nahral 25 pôvodných albumov a množstvo štúdiových nahrávok, či singlov. Písal aj pre iných slovenských interpretov. Na hrade Beckov vystúpi v duu s vynikajúcim gitaristom a kolegom Jurajom Burianom. Návštevníci hradného koncertu, v rámci  novo sa rodiacej tradície pod názvom Leto s/pod hviezdami, si budú môcť vypočuť tie najväčšie hity umelca, ale aj skladby z najnovšieho albumu, ktorý vyšiel minulý rok pod názvom Srdce bez anjela.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: ZŤP 7,- Eur

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top