Leto s/pod hviezdami:  ZUZANA MAURÉRY, HENRY TÓTH & BAND

Leto s/pod hviezdami: ZUZANA MAURÉRY, HENRY TÓTH & BAND

Dátum: 11. augusta 2023
Miesto: dolné nádvorie Beckovského hradu
Adresa: Beckov 180, Beckov

Vstupenky

Piatok
11
Aug 2023
20:00
Leto s/pod hviezdami: ZUZANA MAURÉRY, HENRY TÓTH & BAND

Popis podujatia

V druhej polovici leta sa na dolnom nádvorí hradu Beckov predstaví, v súčasnosti jedna z najpopulárnejších a najvýraznejších hereckých osobností, charizmatická herečka a speváčka Zuzana Mauréry. Spevácke kvality a nadanie spojila s významným slovenským gitaristom Henrym Tóthom v sprievode kapely zloženej z rešpektovaných hudobníkov:

Zuzana Mauréry – spev
Henry Tóth – gitara
Viktor Hydveghi – basgitara
Ivan Petrík – klávesy
Peter Gogola – bicie

V špecifickej neopakovateľnej interpretácii a vo výnimočných hudobných aranžmánoch Zuzana Mauréry predvedie publiku repertoár svetových hudobných osobností, akými boli a sú Hana Hegerová, Nina Simone, Barbra Streisand, Marta Kubišová, Vojta Dyk a ďalší, to všetko v citlivo vyskladanej  a pôsobivej dramaturgii, v réžii tejto všestrannej umelkyne. Schopnosť Zuzany Mauréry stvárniť široký diapazón emócii, od komediálnych až po dramatickú rozorvanosť napovedá, že tento večer bude po všetkých stránkach mimoriadne silným hudobným a emocionálnym zážitkom!

Koncert sa odohrá za každého počasia (výnimkou je veterná smršť, či prudký lejak). Po odohratí 20 minút predstavenia sa vstupné nevracia.

Voľné sedenie
 
Zľavy - ZŤP 8€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top