Leto v Happy End Jasná

Leto v Happy End Jasná

Dátum: 20. augusta 2022
Miesto: Happy End Jasná - Demänovská dolina
Adresa: Demänovská Dolina 354, Demänovská Dolina

Vstupenky

Sobota
20
Aug 2022
20:00
Leto v Happy End Jasná
LATINO PARTY - 20.08.2022 20:00

Popis podujatia

Leto v Happy Ende bude poriadne divoké! Pripravili sme pre Vás tie najlepšie párty s nadupaným programom. Prvú letnú párty HOT NIGHT odštartujeme vo veľkom štýle so sexi striptérmi s Hot Dance Men Strip Show. Milé dámy to si nemôžete nehať ujsť! Ďalšiu párty v Happy Ende odpáli IGOR KMEŤO ml., tešiť sa môžete aj na house night ELECTRO DANCE a parádnu bodku za letom dá DJ Chosé Garcia so sexi tanečníčkami na LATINO PARTY.

HOT MEN DANCE – NAJLEPŠIA PÁNSKÁ STRIPTÍZOVÁ SKUPINA EURÓPY
Špičková striptízová skupina Hot Men Dance zavíta na Slovensko a to priamo do Jasnej na párty do presláveného Happy Endu. Už desiatky tisíc žien a slečien malo možnosť vzhliadnuť túto prvotriednu striptízovú show, ktorá je založená na skvelých tanečných choreografiách, netradičných kostýmoch, starostlivo vybranej hudbe a modernému prístupu k striptízu.


IGOR KMEŤO ml.
Poslednú júlovú sobotu vypukne v Happy Ende funky šialenstvo a zábava v podaní obľúbeného speváka Igora Kmeťa ml., ktorý sa preslávil najmä pôsobením v skupine Kmeťoband. Príďte sa zabaviť s priateľmi a užiť si poriadnu dávku energie. V tento večer sa okrem speváka Igora Kmeťa predstaví aj obľúbený DJ East Luke.

 

ELEKTRO DANCE s DJ TAMIRA a JOHNY DE CITY
Prvá augustová sobota bude patriť milovníkom house párty. O zábavu sa postará skvelá zostava v podaní DJ Tamira a Johny de city. Tamira je v súčasnosti jednou z najlepších európskych osobností v DJ sfére. Jej vášeň pre elektronicko-tanečnú hudbu a jej jedinečné sety, ktoré vytvorila vo svojom mixe, si už získali mnoho fanúšikov. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa objavuje na prestížnych európskych podujatiach. Nepremeškajte možnosť užiť si poriadnu house party s týmito skvelými DJmi v Jasnej v Happy Ende.

 

LATINO PARTY s CHOSE GARCIA and DANCE COMPANY
Záver leta v Happy Ende bude patriť milovníkom horúceho latina. Obľúbený kubánsky DJ Chose Garcia so sexi tanečníčkami z Dance company vytvoria tú pravú kubánsku atmosféru v rytme temperamentnej samby. Príďte sa zabaviť a vychutnať si jedinečnú noc v Jasnej v Happy Ende.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Leto v Happy End Jasná

Na mape

Top