Ľubo VIRÁG + priatelia

Ľubo VIRÁG + priatelia

Dátum: 11. septembra - 20. novembra 2019
Miesto: DK Zrkadlový háj, Bratislava

Vstupenky

Streda
11
Sep 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ľubo VIRÁG + priatelia
DK Zrkadlový háj

Bratislava

Streda
20
Nov 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Ľubo VIRÁG + priatelia
DK Zrkadlový háj

Bratislava

Popis podujatia

Miesto : DK Zrkadlový háj , 20.11. 2019 o 18:00 h.

 

ĽUBO VIRÁG + priatelia

 

koncert charizmatického kráľa ľudovky, talianskej kantilény a šlágru v sprievode cimbalovej kapely RIGOVCI 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Ľubo VIRÁG + priatelia - 21.2.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie Ľubo VIRÁG + priatelia, ktoré sa malo konať dňa 21.2.2019 o 19:00 hod. v DK Zrkadlový háj, Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top