MARCO RAJT A BAND

MARCO RAJT A BAND

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Marco Rajt nová hviezda slovenského šoubiznisu - autor dvoch úspešných albumov Marco a Masterof Violin - držiteľ českej platinovej platne - profesionálny showmana miláčik publika - virtuóz s vlastným unikátnym štýlom - svetoznáme skladby vjedinečnom prevedení - najnovšiehity populárnej hudby, klasické skladby vmodernom prevedenía rockovášou, na ktorú sa ne dá zabudnúť - čerešnička na torte, ktorá zanechá dojem

Tento krat ponnúkame Marca Rajta a band. Po odohratí úspešnej šnúry Vianočných koncertov, 2018 v 8 - mich mestách pokračujeme v sérií vystúpení aj tento rok. Už v máji prichádzame s úplne novým vystúpením. TRNAVA, SKALICA a MARTIN. Všetky skladby podáme v našom prevedení husle, cimbal, bicie, kontrabas a klavír. Medzi skladbami nájdete veľa známych veci zahraničnej tvorby, ale na svoje si prídu aj milovníci čardášov aj krásnych baladických skladieb.

Zľavy: držitelia ZŤP invalidi na vozikoch s doprovodom kontaktovat agenturapv@gmail.com

Akcia 2+1: Pri kúpe 2 vstupeniek dostanete tretiu zadarmo! Akcia platí od 23.4.2019!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - MARCO RAJT A BAND - 29.5.2019, 30.5.2019, 31.5.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie MARCO RAJT A BAND, ktoré sa malo konať dňa 29.5.2019, 30.5.2019, 31.5.2019 o 19:00 hod. v Kino Hviezda Trnava, Dom kultúry Skalica, Kino Strojár Martin, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top