MARCO RAJT A BAND

MARCO RAJT A BAND

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Marco Rajt nová hviezda slovenského šoubiznisu - autor dvoch úspešných albumov Marco a Masterof Violin - držiteľ českej platinovej platne - profesionálny showmana miláčik publika - virtuóz s vlastným unikátnym štýlom - svetoznáme skladby vjedinečnom prevedení - najnovšiehity populárnej hudby, klasické skladby vmodernom prevedenía rockovášou, na ktorú sa ne dá zabudnúť - čerešnička na torte, ktorá zanechá dojem

Tento krat ponnúkame Marca Rajta a band. Po odohratí úspešnej šnúry Vianočných koncertov, 2018 v 8 - mich mestách pokračujeme v sérií vystúpení aj tento rok. Už v máji prichádzame s úplne novým vystúpením. TRNAVA, SKALICA a MARTIN. Všetky skladby podáme v našom prevedení husle, cimbal, bicie, kontrabas a klavír. Medzi skladbami nájdete veľa známych veci zahraničnej tvorby, ale na svoje si prídu aj milovníci čardášov aj krásnych baladických skladieb.

Zľavy: držitelia ZŤP invalidi na vozikoch s doprovodom kontaktovat agenturapv@gmail.com

Akcia 2+1: Pri kúpe 2 vstupeniek dostanete tretiu zadarmo! Akcia platí od 23.4.2019!

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - MARCO RAJT A BAND - 29.5.2019, 30.5.2019, 31.5.2019 o 19:00 hod.

Predstavenie MARCO RAJT A BAND, ktoré sa malo konať dňa 29.5.2019, 30.5.2019, 31.5.2019 o 19:00 hod. v Kino Hviezda Trnava, Dom kultúry Skalica, Kino Strojár Martin, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top