MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR)

MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR)

Miesto:

Príď si vychutnať legendu z Nórska spoločne so špeciálnym hosťom v Košiciach.

Vstupenky

Popis podujatia

MAYHEM, norská legenda, která stála u zrodu black metalu, jak ho dnes známe, se po třech letech vrací na Slovensko.
Stylotvůrní blackmetalisté a nefalšovanou smrtí prosycený kvintet po létě vyrazí na druhou část velmi úspěšného turné k aktuálnímu albu „Daemon“ pojmenované jako Northern Ritual MMXX - European Headliner Tour ve společnosti speciálního hosta, původního basáka a textaře Emperor MORTIISe.
Toho když kolem roku 1993 omrzel black metal, vydal se zkoumat jinou část temnoty. Prošel skrz klávesový dungeon ambient, hloubal v darkwave, zakotvil v industriálním rocku. Nakonec se ale opět vrátil ke své temné, ambientní darkwave poloze.
A jelikož se turné budou účastnit i další hosté, půjde opět o skvělou příležitost vidět „Daemonem“ posedlé Nory na slovenském podiu.

Predaj len cez predajne miesta ! 

TPmerchTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR)

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR) - 10.3.2021 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR), ktoré sa malo konať dňa 10.3.2021 o 18:00 hod. v Collosseum Club, Košice,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 28.4.2022 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR) - 10.3.2021 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR), ktoré sa malo konať dňa 10.3.2021 o 18:00 hod. v Collosseum Club, Košice, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

odkaz kapely fanúšikom:

MAYHEM:
While it surely will come as no surprise to anyone, we are yet again forced to postpone the European tour. We would have hoped to release new dates at this time as well, but we are still working on it and will announce them as soon as we possibly can. Hails to our fans for your support through these weird times. We hope to see you all soon again!

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR) - 2.10.2020 o 18:00 hod.

Predstavenie MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR), ktoré sa malo konať dňa 2.10.2020 o 18:00 hod. v Collosseum Club, Košice,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 10.3.2021 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 19.8.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 19.8.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 19.8.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top