MILO KRÁĽ BAND & RICHARD A SANDRA POGODOVCI

Hudba pod hradbami
MILO KRÁĽ BAND & RICHARD A SANDRA POGODOVCI

Dátum: 26. júla 2019
Miesto: Hotel BELASSI, Bojnice

Vstupenky

Piatok
26
Júl 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
MILO KRÁĽ BAND & RICHARD A SANDRA POGODOVCI
Hotel BELASSI

Bojnice

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

"Herecký koncert" ...aj tak by sa dal označiť tretí hudobný večer v záhrade Hotela BELASSI. Predstavíme vám obľúbeného slovenského herca a režiséra tentokrát v úlohe hudobného skladateľa, klaviristu i speváka s výborne hrajúcou skupinou a nádhernými textami z dielne majstrov, ako sú páni Feldek, či Urban. O nádherné vokály sa postará vynikajúca herečka a speváčka Brabora Švidraňová. Špecialitou večera bude koncert šanzoniéra a klaviristu Richarda Pogodu (ČR) s repertoárom nesmrteľných klasík od Voskovca a Wericha. Čerešničkou na torte bude vzácny hosť - jeho dcéra, známa česká herečka Sandra Pogodová. A k tomu Fancy finger food variácie a welcome drink od Hotela BELASSI v cene vstupenky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top