MILOVANÉ PIESNE

VIVA MUSICA! FESTIVAL 2016
MILOVANÉ PIESNE

Dátum: 29. augusta 2016
Miesto: SND - Opera a balet, nová budova
Adresa: Pribinova 17, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
29
Aug 2016
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
MILOVANÉ PIESNE

Popis podujatia

Viva Musica! Festival

MILOVANÉ PIESNE
A. Kučerová, J. Kurucová, P. Bršlík, Š. Kocán

Dátum: 29.8.2016 o 19:00hod.
Miesto konania: Nová budova SND, Pribinova, Bratislava

Popis:

MILOVANÉ PIESNE
Výnimočný koncert Adriany Kučerovej, Jany Kurucovej, Pavla Bršlíka a Štefana Kocána

Slovensko patrí ku krajinám s výnimočnou tradíciou opery a silným zastúpením operných spevákov v rámci tých najprestížnejších svetových operných scén, akými sú Metropolitná opera v New Yorku, Teatro alla scala v Miláne či Viedenská štátna opera. Hudobné vydavateľstvo Viva Musica! records sa v roku 2014 rozhodlo realizovať dlhodobý projekt, ktorého cieľom je zaznamenávanie slovenskej hudby a špičkového slovenského interpretačného umenia, pričom odvtedy zrealizovalo a vydalo okrem iného debutové profilové nahrávky štyroch v súčasnosti najžiadanejších slovenských operných spevákov – tenoristu Pavla Bršlíka (2014), mezzosopranistky Jany Kurucovej (2015), basistu Štefana Kocána (2015) a sopranistky Adriany Kučerovej (máj 2016). Profilové CD nahrávky predstavujú jednotlivých spevákov v komornom piesňovom repertoári v sprievode klavíra. Výber z piesní zaznie aj v rámci gala koncertu s názvom Milované piesne, v rámci ktorého bude zároveň uvedená a pokrstená aj limitovaná edícia spoločného boxu všetkých štyroch CD s názvom Beloved Songs.

V cene VIP vstupeniek je welcome drink a pozvanie na recepciu po koncerte.

Viac info: www.vivamusica.sk

Zľavy: (vyhradené 4 miesta )imobilný a jeho doprovod si musí zakúpiť vstupenku - II. kategórie s 50% zľavouTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top