Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
MINI MOVIE CON

MINI MOVIE CON

Dátum: 14. októbra 2023
Miesto: Mestské divadlo, Levoča
Adresa: Námestie Majstra Pavla, Levoča

Vstupenky

Sobota
14
Okt 2023
10:00
MINI MOVIE CON

Popis podujatia

Vítame Vás na prvom ročníku nášho filmového cosplay festivalu! Tento festival je určený pre všetkých fanúšikov filmov, ktorí sa chcú ukázať v kostýmoch svojich obľúbených filmových postáv.

Naším cieľom je vytvoriť nezabudnuteľné zážitky pre všetkých návštevníkov, ktorí milujú cosplay a ukazujú svoje zručnosti vytvárania kostýmov. Na festivale sa môžete tešiť na veľa aktivít vrátane súťaží v cosplayi, ukážky filmových klipov a panelov s hercami filmov.

Ročník 2023 je venovaný filmom, ktoré sa stali kultovými klenotmi. Predstavíme Vám tie najikonickejšie a najneobvyklejšie filmy a postavy, ktoré si získali srdcia divákov na celom svete. Pripravte sa na ponorenie do sci-fi svetov, animovaných produkcii a iných neobyčajných svetoch, ktoré Vám ukážeme!

Okrem toho sa na festivale môžete baviť vďaka rôznym aktivitám pre všetkých návštevníkov. Filmové cosplay súťaže sú skvelou príležitosťou pre kreatívne osoby, aby sa vyjadrili svojou vášňou k filme, svojou kreativitou, zručnosťami a aby si to užili s ostatnými rovnako zanietenými fanúšikmi.

Takže, pripravte si svoje kostýmy, rekvizity, a príďte si užiť festival plný filmových scén, fantastických kostýmov a najlepšieho z dobrodružstva. Tešíme sa na Vás!

 

Headliner – Mrs.physiotherapist

Hosť večera – Jeden kmen

 

1. ročník sa uskutoční 14.10. 2023 v Levoči - PRÍĎ ! 

Vstupné:
-        do 6 rokov – vstup voľný
-        6 až 15 rokov – 5€
-        15+ - 10€
-        Na mieste 15€

Viac informácií na stránke www.minimoviecon.sk

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MINI MOVIE CON
picture MINI MOVIE CON

Na mape

Top